Леся Воронина «Таємне товариство боягузів»

Леся Воронина

Таємне товариство боягузів. –

Вінниця, “Теза”, 2006

 

Якщо ваша дитина боїться темряви, собак, висоти та інших неприємностей – запропонуйте взяти участь в експерименті. Дайте їй книгу “Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку №9”, яку написала Леся Воронина.  Ваш син чи донька дізнається, що бути боягузом – не така в же й погана річ.

Крім того, виявиться, що боягузи, а точніше — Таємне Товариство Боягузів можуть врятувати нашу планету від страшних прибульців, які заразили землян вірусом страху. І саме боягузам вдасться їх зупинити, бо “вірус страху найперше вражає хоробрих. У них зовсім немає імунітету. А нам, тим, хто звик боятися, усе життя треба боротися з власним переляком тому у кожного боягуза є свої засоби подолання страху…”

Читач переживе разом з головним героєм Климом Джурою неймовірні пригоди. Спочатку, втікаючи від сусіда-хулігана Сашка Кактуса, він провалиться у каналізаційний люк і потрапить у секретну лабораторію ТТБ – Таємного Товариства Боягузів. Там Клим дав згоду на участь в експерименті – випробовування засобу від страху №9. Разом з Климом  у першому завданні були задіяні ще двоє агентів ТТБ – веселі хлопці на прізвиська Жук і Заєць. Вони проникли у лігво ворога й навіть зробили кілька знімків!

А ще врятувати планету від прибульців Климові допоможуть часоліт, винайдений бабусею, та мама й тато, які перебували на розкопках біля однієї з єгипетських пірамід… 

Написала цю неймовірну пригодницьку повість відома письменниця Леся Воронина. Як вона зізналася в одному з інтерв‘ю, в дитинстві понад усе любила розповідати страшні та смішні казки. Маленька Леся не могла заснути під час тихої години у дитячому садочку, тому придумувала різні історії. Це були серіали, які дівчинка пошепки розповідала іншим дітям, що теж не могли заснути. Переважно, це були веселі пригоди, які страшенно подобалися слухачам і вони вимагали продовження. Потім дівчинка вдосконалювала своє мистецтво оповідача у піонерських таборах, а потім виросла і стала письменницею…

Леся Воронина вважає дітей і підлітків найкращими людьми у світі, відкритими і щирими, бо ще “не встигли наростити захисну броню”. Саме тому її казкові повісті користуються популярністю серед маленьких і дорослих читачів.

Ваша дитина, яка “брала участь в експерименті”, прочитавши “Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку №9” зрозуміє, що з труднощами,  які часом трапляються в житті неодмінно треба боротися і не боятися.

Книга стала лауреатом конкурсу “Дитячий портал”, за її мотивами створений радіосеріал.

Леся Воронина «Таємне товариство боягузів»: 2 комментария

Комментарии запрещены.