Дерманський О.»Володар Маркуци, або Пригоди вужа Ониська»

Продовжую розповідати про дитячі книги, які сама люблю та іншим раджу. Сашко Дерманський — редактор дитячого журналу для діток «Стежка». Одна з найулюбленіших книжок дітей моїх друзів, колег та мого сина, коли він був маленьким —  «Володар Маркуци, або Пригоди вужа Ониська». Побачила світ аж 5 років тому у вінницькому видатвництві «Теза», відтоді вийшла ще одна книга про пригоди вужа Ониська, жабки Одарочки, мишки Евридіки, хробачка Кузі та колорадського жука Джека.

Цитата: «Одного дня Онисько виліз з-під гілля помріяти й заснув. Прокинувшись, вуж побачв жахливу картину: з неба прямо на нього падало сонце! Воно було велике — на півнеба, з країв у нього тріпотіли жовті язики вогню!

— Рятуйте!!! Сонце падає! — зарепетував Онисько й вужем прослизнув між гілляки. <…>Цілу ніч розмірковували, що ж їм робити. Під ранок жабка Одарочка мовила:

— А, може, воно не впало? Піду-но подивлюся.

Одарочка вилізла з-під гілля, звела очі вгору…і побачила, що ніяке сонце не падає, а висить там, де має висіти — в небі. А прямо над їхьою купою гілля розквітнув гарний сонях…»

Це улюблена книга дуже смішна, не зайдеться дитини, яка не сміятиметься над пригодами кумедних персонажів. Читайте, насолоджуйтеся!

Дерманський О.»Володар Маркуци, або Пригоди вужа Ониська»: 5 комментариев

  1. чудова книженція… ну серія книжок. Моя доня декілька разів перечинувала. Тільки їй 8, 5 і тепер її читати вже не хоче. Говорить, що для маленьких )))

  2. Чудовий блог 🙂

    Зараз поставлю на головну його 🙂

  3. Дякую, Абетко!
    У Дерманського є ще дві чудові книги, про них якось обов»язково розповім, можливо вони сподобаються Ваші донечці, mama_ua.

  4. Добридень! В Сашка Дерманського вийшло ще кілька чудових книжок. Їх можливо побачити в магазинах та на сайті видавництва «Теза» http://www.teza.in.ua А улюблені герої пригод вужика Ониська випущені у мультимедійному форматі: можливо не тільки побачити їх кольоровими, але й прослухати всі історії, побавитись комп’ютерними іграшками та завантажити малюнки та голоси персонажів на свої мобільні.

  5. Вітаю видавця пана Володимира у своєму блозі! Дякую за коментар, сподіваюся, що ця інформація стане в нагоді читачам. Бажаю побільше гарних й талановитих авторів та грошей — для друку нових чудових, цікавих, захоплюючих книг!

Комментарии запрещены.