Вчимося малювати

Сьогодні розпочну нову рубрику про книги, які не є художніми, але страшенно мені подобаються

Бачила досить багато різних книжок, які розповідають про те, як малювати, про різні техніки та про видатних художників (для дітей). Але — російською мовою.

Нарешті знайшла рідною.

 

Ця книга побачила світ 2007 року у видавництві «Країна Мрій». Книга перекладена з англійської і має  96 яскравих великих сторінок з рекомендаціями — як краще намалювати обличчя, тваринку, дерево чи як додати тінь до цього різноманіття. Розділів 46, серед них можна знайти й такі: «Лобаті бегемотики», «Панда, намальована чорнилом», «Малюємо мультяшних героїв», «Крейдяні полярні медведі» та інші.

Ось фото однієї сторінки (щоб ви зрозуміли, що усе не так страшно, а досить просто)

Книга перевірена нещодавно в лікарні — трирічна дівчинка після операції із задоволенням відволікалася від своїх проблем, малюючи «мікробів» із неймовірноми кольорами тулубів та незліченною кількістю ніг та рук. В оригіналі пропонувалося намалювати іншопланетян 🙂

Тобто — якщо ви з дитиною вирушаєте у подорож або навіть у чергу до лікаря — варто узяти цю книгу, зошит і ручку — сумувати й нудитися ви точно не будете!

Вчимося малювати: 2 комментария

  1. О, гарна книжечка.
    А нас є теж на цю тему книжка українською мовою «Школа малювання» Жені Житник. Для дітей від 3х років. Там від зовсім простих речей до достатньо складних, поетапно. Ось тут є фото книжки і кількох сторінок.

    http://www.znaika.com.ua/category1160082273/category1161032703/category1153515717/product1205407050/

  2. Ой, дякую! Треба буде обов»язково звернути увагу на наявність у книгарні, бо й справді цікава книженція:0))

Комментарии запрещены.