Пауль Маар

Іноді починаєш мріяти про веселого друга, який буде гратися із тобою, розважатиме тебе, коли тобі раптом стане сумно і вигадуватиме різні ігри й витівки. А особливо сумно тоді, коли ти малий, а надворі негода, або й сонячний день, а ти хворий, або тобі ніяк не щастить зустріти справжнього друга…

Скажу вам по секрету, що іноді про такого друга мріють усі, не тільки малі, а й дорослі. Саме тому, гадаю, варто вас познайомити сьогодні із паном Пляшкером.

У нього є начальник, з яким вони працюють в одному кабінеті щодня, з понеділка до п‘ятниці.

У нього є пані Моркван, власниця будинку, яка завжди чимось незадоволена і тому часто сварить пана Пляшкера.

Також у нього є друг – пан Вівторакус, який у гості ніколи не ходить один, бо має багато домашніх тварин: мишей, папугу, рибок і навіть раків.

Але все одно, пан Пляшкер дуже самотній.

І якось  “…у неділю не було діла і яскраво світило сонце, а понеділок був по неділі. У вівторок завітав Вівторакус і приніс із собою раків, а середа випала на середину тижня. У четвер була гроза і чотири рази гримнув грім. А у п‘ятницю пан Пляшкер мав вихідний і знайшов п‘ятака.” А потім настала субота і пан Пляшкер у юрбі знайшов собі друга.

Так, я пишу саме про Суботика!

Написав казку про нього та пана Пляшкера відомий німецький письменник та ілюстратор дитячих книг Пауль Маар. Насправді книг про Суботика кілька, у Німеччині навіть зняли дуже цікавий фільм Українською мовою видавництво “Теза” переклало і видало дві книги: “Що не день – то субота” і “Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу”.

Якщо вам сумно і самотньо – раджу обов‘язково прочитати!

Пауль Маар: 8 комментариев

  1. О, ці книжки знаю — переглядала (читай — місцями прочитала) у сусідських дівчат, коли була у них. Це у мене така «хвороба», бо я в гостях, де б не була, лізу до книжної шафи, і цілий вечір, щось читаю-переглядаю, час від часу кидаючи якісь репліки, спілкуючись з друзями. Мабуть, це родом з дитинсва, бо що дитині робити у гостях, коли інших дітей там немає, або ж вони занадто великі чи занадто малі? — ЧИТАТИ. 🙂

  2. Я теж люблю у гостях щось почитати — теж з дитинства лишалася звичка;0))
    Книжки варті уваги — переклад пристойний, тверда палітурка і навряд-чи найближчим часом їх хтось перевидасть українською мовою…

  3. В мене малий «проковтнув» всі 5 книжок (Теза випустила) за осінні канікули.

  4. Допоможіть!!! Терміново!!! Де можна завантажити книгу «Суботик повертається в суботу» БЕЗКОШТОВНО? Заздалегідь вдячна!

  5. як це прочитати в інтернеті або скачати?

Комментарии запрещены.