Подарункові книги

 У нашій бібліотеці є три незвичні книги — великі, яскраві, інкрустовані.

Це ніби енциклопедії, але викладені факти викликають не лише зацікавлення, але й трохи іронічну посмішку — адже ось у цій книзі написано, що це «Правдива історія про чарівників, розказана Мерліном»

 

А ось такий вигляд мають сторінки:

 

У правому верхньому куті видно, що що сторінки додано ще й невелику  книжечку — міні-довідничок «Магія тварин. Керівництво по роботі з вихованцями». Такі несподіванки очікують на кожній сторінці — і довідковий матеріал, і ігри, і загадки, навіть у спеціальному конверті — «чарівне перо Фенікса (поводитися обережно)»

 Наступною книгою була «Все про драконів»:

 Це титульна сторінка, ліворуч видно лист, який заховано у конверті з написом «Усім, кого це стосується». Книгу ніби-то написав Ернест Дрейк, член Таємного і старовинного товариства драконознавців.

 У книзі можна знайти описи різних видів драконів, поради як їх вловити і виховувати, розповіді про їхній життєвий цикл та про те, як облаштувати лабораторію з вивчення драконів та усяке таке інше. Найцікавіше — це «зразок шкіри дракона» (для розвитку тактильних відчуттів дитини — те, що треба!) і ось цей малюнок:

Око дракона насправді прозоре, але при фотографуванні незмінно осмислене.

 А це трохи інша книга, бо заснована на реальних фактах — відкриттях у Єгипті початку 20 сторіччя. Росзповідь стилізована під щоденниковий опис експедиції з пошуку гробниці Осіріса міс Емілі Сендс.

Ця книга чудова тим, що надає наочний матеріал про давньоєгипетіські пам»ятки. Ось — вклеєна карта Верхнього і Нижнього Єгиптів, а ще є розшифровка ієрогліфів, розповідь про те, як влаштовані піраміди,в які ігри грали єгиптяни, що таке канопи та у скількох трунах лежала мумія фараона…

 

 Книга чудова, її варто купити хоча б для того, щоб дитина у 5 чи 6 класі (не пам»ятаю точно коли) отримала багато гарних оцінок з історії Давнього Єгипту

А батькам тим часом доведеться збирати гроші на путівку у дивовижний Єгипт….

 У книгарнях я вже бачила інші книги цієї серії, (наприклад — «Піратознавство»), та син виріс і відпала потреба.

Усі книги побачили світ у видавництві «Махаон-Україна», вони перекладені з англійської.

Єдиний недолік — сторінок не так багато (картон), а ціна досить висока. Та за рахунок високої якості, ці книги можна буде передавати у спадок внукам і правнукам. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*