Дяченки.Дитячий детектив

Чи знаєте ви, хто такі детективи? Так, звичайно! Це люди, які розшукують речі або людей, що зникли і розкривають різні злочини. Найвідоміший з них — Шерлок Холмс. Це вигаданий персонаж, але автор настільки переконливо описав його пригоди, що люди вірили:  Шерлок Холмс – і справді мешкає у Лондоні, на вулиці Бейкер-стріт, у будинку номер 221 – Б. Тепер там музей цього літературного героя.

Одного холодного лондонського вечора туди навідалися тато Сергій, мама Марина і їхня донечка Анастасія Сергіївна. У музеї було все так, неначе Шерлок Холмс разом із своїм другом доктором Ватсоном тільки-но вийшли з дому. Ось крісло, де вечорами сидить відомий детектив, ось – його скрипка, з якої ніби ще звучить мелодія…

Тато Сергій і мама Марина розповіли донечці Анастасії Сергіївні про  пригоди Шерлока Холмса та його друга — доктора Ватсона. Дівчинка уважно вислухала розповідь батьків, а увечері попросила розповісти нову казку – про дівчинку-детектива.

Анастасії пощастило. Адже її батьки – відомі письменники Марина і Сергій Дяченки. Вони придумали, розповіли і написали казку про Марійку Михайлову, яка вчиться у третьому класі і “вміє відгадувати таємниці, загадки, розв‘язувати кросворди і викривати злочини. Тому до неї часто звертається міліція – за допомогою.“ А завдяки видавництву “Теза” казка стала книгою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*