Треверс Памела, мама Мері Поппінс

Я часто вам розповідаю про нові книги, які щойно з‘явилися на світ. Але буває, що і згадую улюблені книги мого дитинства. Одна з них – про незвичайну няню, яка подорожує за допомогою вітру…

Написала її дитяча письменниця, яка народилася сто років тому у невеликому австралійському місті Меріборо у сім‘ї Треверсів – Роберта Гоффа та Маргарет Агнес. Звали дівчинку Хелен Ліндон.

Сім‘я Треверсів мала кількох дітей, та лише маленька Хелен здобула славу. Вона була надзвичайно талановитою, бо ще дитиною писала п‘єси для шкільних вистав, а брати і сестри із захопленням слухали щовечора чарівні історії, які розповідала Хелен Ліндон. Першими її творами були поеми, які опублікував австралійський журнал „Бюлетень”.

Хелен Ліндон переїхала до Англії у 1923 році. Тоді ж вона змінила ім‘я. Увесь світ пам‘ятає цю чудову письменницю як Памелу Треверс, творця чудових казок про няню Мері Поппінс.


Перша книга про Мері Поппінс побачила світ 1934 року. Вона відразу сподобалася читачам, які почали прохати письменницю продовжити розповідь про чарівну няньку. Саме тому через рік вийшли друком друга й третя  книги Памели Треверс – „Мері Поппінс повертається” та „Мері Поппінс у парку”.

За 54 роки творчої діяльності письменниця написала аж 11 книг про Мері Поппінс! Знайдіть їх і обов‘язково прочитайте. Це чудові розповіді, які дивують дітей і повертають у дитинство дорослих….


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*