Журнали для дітей.Специфічний огляд.

Знаю, трохи запустила я цей блог. Мала багато роботи і мало натхнення, буває…

Щоб реабілітуватися, пишу!


Давно хотіла написати по журнали, які створені для дітей. В жодному разі цей пост не є рекламою, я не отримаю жодного цента за ваш “клік” за посиланням. Все тримається лише на ентузіазмі і любові до дітей – найпрекраснішої частини людей. Ну, і крім всього – у різні часи я мала публікації майже в усіх, але останні років два ніде не друкувалася, тому впевнено пишу — альтруїзм.

Отже, журнали.

Найвідоміший, звісно, “Пізнайко”, ось сайт http://www.posnayko.com/ на якому можна знайти розділи для дітей до 6, після 6, та російською й англійською мовами. Також є лінк для батьків і педагогів. Сам журнал гарний і яскравий, нашу колекцію ми з сином віддали молодшому “дружбану”. Особливе його захоплення викликали номери, де журнал був одним великим аркушем – з одного боку вірші, казки й оповідання, а з іншого ВЕЛЕТЕНСЬКА ГРА! Так що журнал перевірений часом.

Найдавніші і  теж перевірені часом (набагато доооооовшим) – “Барвінок” і “Малятко”, їх можна передплатити або купувати в кіосках. Та навіть у Києві не кругом це можна зробити – компанії-власники кіосків роблять величезні повернення нереалізованих журналів, тим часом – ці журнали просто не надходять у продаж, їх не привозять у кіоски. От така змова. (Думаю, що саме так “впали” мої улюблені “Пані” та “Вона”, але це до справи не стосується)

Тому найкраще – передплата. Журнали такі ж або майже такі ж, як ми пам»ятаємо — з дитинства. Мені подобаються!


Неповний архів “Малятка” можна знайти на сайті Читанка

http://chytanka.com.ua/ebooks/index.php?action=url/titles&prefix=%CC

Архів “Барвінка”  теж! І теж неповний…

http://chytanka.com.ua/ebooks/index.php?action=url/titles&prefix=%C1

 

Ще про архіви. ДУЖЕ, НЕЙМОВІРНО шкода, що перестав існувати журнал “Соняшник”. Є дитпортал з однойменною назвою http://sonyashnik.com/

А ще є віртуальний журнал – “Соняшник” http://www.sonjashnik.com/, в архіві якого можна знайти відскановані номери. Про всяк випадок даю пряме посилання: http://www.sonjashnik.com/archives.html , бо воно не під словом “архів”, а під дивним лінком “Наші соняшники”

Ще є журнал «Професор Крейд» – знайшла анонси в ЖЖ http://community.livejournal.com/profesorkraid, Досить цікавий пізнавальний журнал, моїй подрузі особливо подобалися їхні диски з дитячими піснями. Шкода, що сайт не вдалося знайти…

Ще є «Ангелятко» й «Ангеляткова наука». Ось сайт http://www.angelyatko.com.ua/, можна подивитися, послухати…

 

Є ще кілька цікавих журналів: «Мамине сонечко», “Маленький розумник”, «Маленька Фея та сім гномів», «Велика дитяча газета» та журнал «ПРИГОДИ”

http://www.feya.net.ua/. На сайті можна дізнатися про умови передплати, знайти розмальовки та дитячі анекдоти, а також – інформацію про конкурси.

Особливо скажу про “Мамине сонечко”. Цікаво, що журнал ДУЖЕ гарно ілюструє кожну казочку, також щономера – поробка.

“Пригоди” – журнал, розрахований на старших дітей, років 9-14. Інформація про проблеми, які турбують у такому віці, оповідання – на суспільну тематику, розповіді, вірші – творчість читачів. Мій син читав із задоволенням.

Також на старших дітей розрахований журнал “Крилаті” http://www.krylati.org/krylati/. (Там зберігається мій гонорар, який мені не вистачило часу отримати років два тому:0)

Ще є три журнали, які для мене майже терра інкогніта —

“Умійко”, “Стежка” і “Яблунька”.

В “Умійці” друкується поет Сергій Цушко http://childbooks.blox.ua/2010/03/Virshi-dlya-ditej.html

У “Стежці” головним редактором працював Сашко Дерманський http://childbooks.blox.ua/2009/10/Prodovzhuyu-rozpovidati-pro-dityachi-knigi-yaki.html

“Яблуньку” тримала в руках, особливістю журналу років два тому було те, що друкувалися схеми вишивок – і простенькі, і складніші. А також було багато місця відведено під цікаві листи читачів.

Ну і на останок, про такий журнал, якого не вистачає.

Це науково-популярний журнал “Країна знань”. Чорно-білий, але на дуже хорошому папері – щоб можна було багато років зберігати підшивки. Придбати журнал не можна, лише передплата, вона коштує зовсім не дорого (порівняно з газетами і журналами для дорослих), підліткам, які цікавляться хімією і біологією, астрономією і фізикою, математикою і рештою наук, що НАСПРАВДІ МОЖУТЬ БУТИ ЦІКАВИМИ – передплатити варто.

http://knowland.hotusa.org/index.html

Ну, ось наче все. Якщо вам чи вашим діткам щось подобається або не подобається у цих журналах, або я забула якийсь – напишіть у коментарях.

Буду вдячна, ваша М